gastro-ico
rybex-ico
delika-ico
558 329 266

Volejte po - pá 7:00 - 12:00

558 329 266

Volejte po - pá 7:00 - 12:00

Partneři

Spolupráce s námi

Proč s námi spolupracovat

S lahůdkami máme více než dvacetileté zkušenosti. Mnoho věcí se za toto období změnilo, obaly našich produktů, nabízený sortiment či personál. Co ale zůstává, jsou tradiční receptury, které se snažíme nejen neustále zlepšovat ale vymýšlet i nové, abychom pokryli veškerý lahůdkářský sortiment, který je velice široký.

Gastro nyní spolupracuje se všemi řetězci z České republiky a s vybranými ze Slovenska. Napřímo či přes distributory zavážíme naše produkty i do dalších zemí.

 

Naši partneři

Vendeavour

Jsme součástí skupiny Vendeavour. V souladu s mottem Tvořit, Růst, Žít rozvíjí Vendeavour prostřednictvím svých společností vývoj a výrobu zdravých a udržitelných potravin s důrazem na rozšíření nabídky rostlinných alternativ na českém i zahraničním trhu.

vendeavour
SINEA

Značka SINEA zastřešuje skupinu rostlinných produktů – alternativ k tradičně živočišným potravinám. Chceme ukázat, že naše rostlinné alternativy jsou stejně tak chutné, ne-li dokonce lepší než jejich živočišné varianty. V současné době se pyšníme se chutnou rostlinnou majonézou maya a několika druhy salátů a pomazánek.

sinea
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com