gastro-ico
rybex-ico
delika-ico
558 329 266

Volejte po - pá 7:00 - 12:00

558 329 266

Volejte po - pá 7:00 - 12:00

Aktuality

Novinky ze světa Gastromenu

Představujeme naše nové rostlinné pomazánky pod značkou Tudlee

Značka Tudlee vznikla ve společnosti TANY, spol. s.r.o., která je jedním z lídrů produkce tavených sýrů v České republice. Nejprve bylo cílem nabídnout sýrové alternativy lidem, kteří trpí obtížemi a omezeními, jako jsou například celiakie, alergie na bílkovinu kravského mléka, nebo kteří uznávají jiný životní styl (např. veganství).

Po akvizici společnosti TANY, a později i značky Tudlee skupinou Vendeavour se tato mise rozšířila o vyšší poslání. Rozšířit na trhu nabídku chutných, čistě rostlinných produktů, včetně sortimentu alternativ ke klasicky živočišným produktům.

Nejen díky tomuto spojení připravila společnost GASTRO-MENU EXPRESS a.s., která je také členem skupiny Vendeavour, čtyři nové, velice chutné pomazánky – Indickou, Farmářskou, Chalupářskou a Pomazánku s medvědím česnekem. Exklusivity a lahodné chuti těchto pomazánek je dosaženo díky použití prvotřídních surovin a rostlinné omáčky, kterou si vyrábíme sami dle vlastní, unikátní receptury. Tyto chutné pomazánky jsou vhodné pro všechny skupiny zákazníků a jsou k dostání rovnou ve třech různých gramážích – 120g, 500g a 1kg.

Neváhejte je ochutnat i vy!

Mohlo by Vás dále zajímat

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com